Imprezy plenerowe dzięki różnorodności atrakcji przyciągają jak magnes całe pokolenia rodzin. Warto więc pokazać swoją firmę z jak najlepszej strony i zaserwować uczestnikom pikniku moc pozytywnych i niezapomnianych wrażeń.

Teraz gdy wiosna zawitała u nas na dobre, warto zaplanować organizację spotkania plenerowego. Organizacja pikników firmowych to od lat nasza specjalność. Działamy kompleksowo zaczynając od lokalizacji i transportu poprzez fachową obsługę i catering, a skończywszy na dopasowaniu ciekawych atrakcji i oprawy artystycznej.

W naszej ofercie oprócz szerokiego wachlarza atrakcji dmuchanych, stanowisk sportowych, edukacyjnych dla dzieci i dorosłych znajdziecie Państwo programy tematyczne tj:

PIKNIK PIRACKI   PIKNIK SPORTOWY  PIKNIK BAJKOWY  PIKNIK KOSMICZNY  PIKNIK STRONGMANI  PIKNIK RYCERSKI  PIKNIK MILITARNY

PIKNIK RATOWNICZY Jeden z naszych flagowych scenariuszy. Stworzyliśmy go mając na uwadze fakt, że wiedza związana z bezpieczeństwem jest niezwykle ważna zarówno w życiu prywatnym jak i środowisku pracy.

W tym roku przygotowaliśmy dwa nowe scenariusze:

PIKNIK KULINARNY oraz PIKNIK CYRKOWY

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją takiego wydarzenia dla swojej firmy, serdecznie zapraszamy do kontaktu.