Gale & Jubileusze

Spotkanie Firmowe, Wręczenie nagród, czy Jubileusz Firmy to doskonała okazja do skorzystania z usług naszej firmy.

Niezależnie od tego czy planują Państwo kameralny bankiet czy też wielką jubileuszową galę dołożymy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas wydarzenie było pełne niezapomnianych wrażeń zarówno dla Państwa, jak i zaproszonych Gości. Gwarantujemy dokładną realizację wizji klienta, dodatkowo wzbogacając ją o nasz pomysły.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, rozbudowane zaplecze techniczne i personalne oraz szerokie znajomości pomagają nam w radzeniu sobie z każdym problemem i nieprzewidzianymi okolicznościami.

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu osiągamy możliwie najwyższą jakość realizacyjną. Nasze projekty to przede wszystkim ludzie kreatywni, pełni pasji i energii, którzy każdy nowy projekt traktują jak ogromne wyzwanie i do jego przygotowania podchodzą z pełnym zaangażowaniem – czego wynikiem jest realizacja na najwyższym poziomie.

Organizowane przez MTE Gale i Bankiety to przede wszystkim catering na najwyższym poziomie, wyjątkowa oprawa muzyczna oraz scenograficzna, dokumentacja foto/video, dystrybucja zaproszeń i przede wszystkim koordynacja poszczególnych etapów przedsięwzięcia.

Podczas organizowanych przez nas bankietów czy jubileuszy nie zabraknie profesjonalnych konferansjerów, gwiazd wieczoru czy niezapomnianych pokazów artystycznych.

Od samego początku dbamy o najmniejsze detale, które pozwalają nam przygotować wyjątkowe spotkanie na miarę oczekiwań naszych Klientów, a tym samym są gwarancją udanej zabawy
i niezapomnianych wrażeń.

 

 

Zadbamy o to, by ten wieczór był wyjątkowy!

 

Korzyści z imprezy

  • Integracja Zespołu 85% 85%
  • Niesamowite Przeżycia 99% 99%
  • Wyjątkowe Miejsca 75% 75%
  • Nowe Umiejętności 60% 60%

Powalcz o większą rozpoznawalność Twojej firmy w branży. Zaproś swoich Partnerów na wspaniały jubileuszowy event i wśród gromkich braw zaproszonych gości podziękuj za dotychczasowe wspólne sukcesy.

Niech ten wieczór jeszcze bardziej zacieśni Waszą współpracę i będzie wspaniałym ukoronowaniem przyjaźni i zaufania.

Michał Glijer

Michał Glijer

Imprezy Okolicznościowe

Email: mglijer@mte.pl
Tel. 602 881 563.

Chcesz otrzymać ofertę? Napisz do nas!

↓ Zaznacz zgodę

↓ Zaznacz zgodę

8 + 5 =