Wyjazdy Narciarskie

Zastanawiasz się nad większą integracją swojego zespołu? Bądź skuteczny w swoich działaniach! Nudne szkolenia teoretyczne w zamkniętych pomieszczeniach zamień na w pełni przemyślaną aktywność sportową z dużą dozą świetnej zabawy.

Białe szaleństwo na stokach górskich w sposób naturalny łączy i integruje ludzi o wspólnym zamiłowaniu do sportów zimowych. Z jednej strony uczestnicy mają możliwość podszlifowania techniki. Z drugiej strony uprawianie sportu daje przyczynek do przełamywania strachu, panowania nad emocjami i chwilowymi niepowodzeniami by ostatecznie z sukcesem pokonać napotkane trudności. Aktywność sportowa kształtuje również osobowość: uczy pokory, dyscypliny, zaufania i odpowiedzialności.

Na stoku narciarskim tak jak w życiu pojawiają się chwilowe trudności. Jednakże współpraca w grupie, umiejętność przewidywania wydarzeń i aktywne poszukiwanie rozwiązań to najlepsza nauka i metoda na zbudowanie zgranego i dojrzałego zespołu.

Wyjazdy narciarskie w wydaniu MTE to istne białe szaleństwo zarówno dla amatorów sportów zimowych jak i nowicjuszy. Poziom trudności zawodów oraz atrakcji tematycznych różnicujemy ze względu na umiejętności i zapotrzebowanie grupy. Naszym celem jest zaszczepienie miłości do sportów zimowych pod bacznym okiem instruktorów narciarskich oraz integracja zespołu przy wspólnej zabawie.

Ruch na stokach narciarskich kieruje się własnymi zasadami, których trzeba ściśle przestrzegać. W celach bezpieczeństwa aktywność narciarską na stoku poprzedzamy krótkim szkoleniem teoretycznym dla uczestników.

Białe szaleństwo z MTE

Korzyści z imprezy

  • Integracja Zespołu 95% 95%
  • Niesamowite Przeżycia 75% 75%
  • Wyjątkowe Miejsca 70% 70%
  • Nowe Umiejętności 70% 70%

Połącz przyjemność szusowania po doskonałych trasach narciarskich z pożytecznym i niekonwencjonalnym sposobem na integrację swojego zespołu.

Wspólna jazda na nartach tworzy dobry klimat dla wymiany doświadczeń, zdrowej sportowej rywalizacji, nauki nowych technik zjazdu ale przede wszystkim do współpracy.

Agnieszka Liana

Agnieszka Liana

Event Manager

e-mail: aliana@mte.pl
tel : +48 606 109 398

Chcesz otrzymać ofertę? Napisz do nas!

↓ Zaznacz zgodę

↓ Zaznacz zgodę

14 + 9 =