Konferencje

Konferencje tematyczne jednoczą ludzi o wspólnych zainteresowaniach. W jednym miejscu i czasie spotykają się eksperci i osoby głodne wiedzy, by na szerszym forum wymienić poglądy, podzielić się wynikami badań czy też poznać kluczowe strategie i stworzyć wizję przyszłości.

O sukcesie konferencji przesądza nie tylko ilość uczestników zainteresowanych wydarzeniem, znane i cenione nazwiska w branży… ale przede wszystkim szereg niezbędnych działań podjętych dużo wcześniej przez zespół koordynatorów. Zaplanowanie, przygotowanie i koordynacja konferencji wymaga bowiem ponadprzeciętnych umiejętności logistycznych na każdym etapie realizacji całego przedsięwzięcia.

Organizację konferencji rozpoczynamy od wspólnego określenia celu projektu i samej konferencji. Znając Państwa oczekiwania możemy opracować przejrzystą strategię działania określając przy tym optymalny budżet dla planowanego przedsięwzięcia. Działamy kompleksowo, profesjonalnie i skutecznie. Służymy pomocą w znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, sprawdzonej obsługi cateringowej czy personelu. Panujemy nad każdym najdrobniejszym szczegółem począwszy od przygotowania profesjonalnych materiałów dydaktycznych i reklamowych, przez wyposażenie sali konferencyjnej w niezbędny sprzęt nagłaśniający aż po wdrożenie wszelkich narzędzi usprawniających rejestrację uczestników. W trakcie trwania konferencji na bieżąco koordynujemy działania podwykonawców mając na uwadze najwyższą jakość wykonywanej dla Państwa usługi.

Wieloletnie doświadczenie, kreatywność oraz wiedza dają nam możliwość wykreowania konferencji branżowej na wyjątkowe wydarzenie o znaczeniu strategicznym i prestiżowym.

Potrafimy zadbać o przepływ know-how

Korzyści z imprezy

  • Integracja Zespołu 75% 75%
  • Niesamowite Przeżycia 60% 60%
  • Wyjątkowe Miejsca 65% 65%
  • Nowe Umiejętności 80% 80%

Postaw się w roli mentora, specjalisty w swojej branży. Zaproś pasjonatów tematu na konferencję firmową i podziel się na szerokim forum doświadczeniem i analizami rynku.

Daj się poznać jako znawca tematu, autorytet, który wyznacza trendy  w swojej branży. Stwórz razem z nami konferencję, która stanie się ważnym wydarzeniem lokalnym i promocyjnym.

Agnieszka Piegza

Agnieszka Piegza

Event Manager

Email: apiegza@mte.pl
Tel. 606 109 389

Chcesz otrzymać ofertę? Napisz do nas!

↓ Zaznacz zgodę

↓ Zaznacz zgodę

11 + 2 =