Wyjazdy Integracyjne & Firmowe

Siła grupy jest mierzona nie tylko różnorodnością kompetencji poszczególnych jej członków ale przede wszystkim poziomem zintegrowania i współpracy. Gdy wśród członków załogi brakuje wzajemnego zaufania tworzą się bariery, atmosfera w firmie zagęszcza się i narastają problemy z właściwą komunikacją. Niechęć do współpracy oraz brak zaangażowania w kluczowe aspekty uruchamia zaś potężną machinę kryzysowych sytuacji, którym odpowiednio wcześniej można było zapobiec.

Choć przedstawiony scenariusz wydaje się przesadzony to jednak próbujemy Państwu wyjaśnić, że kapitałem firmy są przede wszystkim ludzie i jak najbardziej warto w nich inwestować.

Wyjazd integracyjny sprzyja naturalnemu budowaniu relacji i kontaktów koleżeńskich. Zmiana otoczenia, liczne atrakcje, udział w grach i projektach sprawnościowych czy intelektualnych skutecznie burzą bariery komunikacyjne. Grupa zaczyna ze sobą współpracować, angażować się w poszczególne zadania i wspierać a zatem integrować i jednoczyć w dążeniu do celu. Forma zabawy, liczne atrakcje tworzą swoisty klimat do zawierania przyjaźni.

Wyjazd integracyjny jest zatem przyjazną formą terapii dla grupy i aktywnym szkoleniem z zakresu komunikacji interpersonalnej, metod współpracy z grupą, motywacji zespołu, a także efektywnego działania w warunkach stresowych. Liczne oryginalne zadania stawiane przed grupą, która musi odnaleźć się w nowym otoczeniu są najlepszym testem na jej zgranie a więc zbudowanie trwałych dojrzałych relacji niezwykle cennych w miejscu pracy.

Korzyści z imprezy

  • Integracja Zespołu 85% 85%
  • Niesamowite Przeżycia 99% 99%
  • Wyjątkowe Miejsca 75% 75%
  • Nowe Umiejętności 60% 60%

Zespół, który doskonale się rozumie, jest zmotywowany na sukces firmy i potrafi stawiać czoło zadaniom niekonwencjonalnym jest motorem siłą napędową dla firmy.  Podaruj sobie i Twoim pracownikom niepowtarzalną przygodę integracyjną.

Grajcie wszyscy do jednej bramki i pod jednym sztandarem.

Agnieszka Liana

Agnieszka Liana

Event Manager

e-mail: aliana@mte.pl
tel : +48 606 109 398

Chcesz otrzymać ofertę? Napisz do nas!

↓ Zaznacz zgodę

↓ Zaznacz zgodę

13 + 12 =