Imprezy Wieczorne & Tematyczne

Po całodniowym intensywnym szkoleniu, wyczerpującej wyprawie eksploracyjnej lub absorbujących warsztatach integracyjnych naturalnie trzeba się zrelaksować i odprężyć. Dobrym sposobem na złapanie oddechu po całodziennych wojażach jest impreza firmowa i jej klimatyczne wariacje tematyczne (wieczór w stylu rycerskim, indiańskim, PRL etc).

Zabawa wieczorową porą może przybierać różne formy i scenariusze a ich wybór i tematyka zawsze ściśle jest dopasowany do Państwa preferencji. Niesłabnącą popularnością cieszą się imprezy z elementami aktywności tanecznej, np. dyskoteki w rytmie ulubionych hitów muzycznych, bale (karnawałowe/przebierańców) czy koncerty. Świetnym sposobem na rozładowanie emocji i naturalne zespolenie grupy integrację jest również wieczór kabaretowy z humorem, widowisko sportowe czy też pokaz artystyczny przełamany grami integracyjnymi i konkursami z nagrodami.

Prowadzenie imprez wieczornych powierzamy znakomitym konferansjerom, którzy swoją osobowością i talentem nadają humorystyczny ton i tworzą ciepły klimat dla wspólnej zabawy.

Scenariusz oraz artystyczna obsługa imprezy to wierzchołek góry lodowej całości przygotowań. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na kompleksowe rozwiązania eventowe. Zapewniamy również pomoc w wyborze lokalizacji dla imprezy, nagłośnienie, obsługę cateringową, muzyczną i medialną oraz niezbędne scenografie i rekwizyty nawiązujące do tematyki wieczoru.

Relaks, wiedza, zabawa

Korzyści z imprezy

  • Integracja Zespołu 85% 85%
  • Niesamowite Przeżycia 90% 90%
  • Wyjątkowe Miejsca 70% 70%
  • Nowe Umiejętności 45% 45%

Jest wieczór? Jest impreza i to nie byle jaka! W MTE nie jesteśmy monotematyczni, przewidywalni i grzeczni  – mamy pomysł na Twój udany wieczór i niezapomniane wrażenia! Rozpiera nas energia i właśnie tą energię poczujesz zlecając nam organizację niezapomnianego wieczoru.

Chcesz więcej? Daj znać i działamy!

Agnieszka Piegza

Agnieszka Piegza

Event Manager

Email: apiegza@mte.pl
Tel. 606 109 389

Chcesz otrzymać ofertę? Napisz do nas!

↓ Zaznacz zgodę

↓ Zaznacz zgodę

8 + 8 =