Szkolenia Biznesowe / Coaching

Specjalistyczna wiedza biznesowa i konkretne umiejętności osobiste to przepustka do lepszej pracy, szersze perspektywy rozwoju kariery czy też większa skuteczność w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych. Nic więc dziwnego, że próbujemy tę wiedzę pogłębiać, systematyzować i praktykować.

Naukowo udowodniono, że najlepsze efekty przyswajania wiedzy osiągamy pracując wspólnie w kilkuosobowych grupach pod okiem charyzmatycznego coacha. Taką formę nauki zapewniają szkolenie i jego liczne rodzaje np. warsztaty, team building, e-learning czy zajęcia integracyjne.

Forma szkoleń powinna ściśle odpowiadać potrzebom grupy ale i tworzyć odpowiednie tło dla prezentowanej tematyki. Planowanie szkolenia rozpoczynamy więc od konsultacji ze zleceniodawcą, wnikliwej analizy potrzeb szkoleniowych oraz obserwacji uczestników w ich naturalnym środowisku. Zebrane informacje przekładamy na konkretny indywidualny program szkoleniowy.

Proponujemy Państwu szkolenia sprzedażowe i negocjacyjne, szkolenia z obsługi Klienta, szkoleniach z umiejętności osobistych, szkolenia z zakresu PR i marketingu czy zarządzania i umiejętności managerskich. Współpracujemy z grupą kilkudziesięciu trenerów prowadzących, którzy z pasją i zaangażowaniem dzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniami.

Dokładamy wszelkich starań, by szkolenie zawierało jak najwięcej elementów aktywizujących, zaskakujących i kreatywnych – tylko w ten sposób osiągniemy zamierzony cel – rozwój osobisty i zawodowy.

Poczuj nasze wsparcie w rozwoju firmy

Korzyści z imprezy

  • Integracja Zespołu 85% 85%
  • Niesamowite Przeżycia 60% 60%
  • Wyjątkowe Miejsca 75% 75%
  • Nowe Umiejętności 99% 99%

Podstawy biznesu, marketingu czy też obsługi klienta to dla Twoich pracowników czarna magia? Brak profesjonalizmu i świadomości w tak kluczowych aspektach obniża jakość oferowanych przez Twoją firmę usług – działa więc na Twoją niekorzyść!

Masz wpływ na umiejętności zawodowe i interpersonalne swojej kadry – podszlifuj je profesjonalnie z MTE.

Agnieszka Piegza

Agnieszka Piegza

Event Manager

Email: apiegza@mte.pl
Tel. 606 109 389

Chcesz otrzymać ofertę? Napisz do nas!

↓ Zaznacz zgodę

↓ Zaznacz zgodę

2 + 14 =