Incentive

Incentive to zaawansowany program lojalnościowo-motywacyjny w formie aktywnej turystyki wypoczynkowej, którego beneficjentami są najlepsi pracownicy, strategiczni partnerzy, kluczowi współpracownicy a także stali klienci firmy. Wyjazd stanowi formę nagrody za ciężką pracę, dotychczasowe wyniki a docelowo ma zbudować silną więź biznesową, zacieśnić dotychczasową współpracę i aktywnie zmotywować do kontynuowania dotychczasowych relacji.

Motywacyjna podróż biznesowa to przede wszystkim emocjonujące wrażenia. Pracownik ma niepowtarzalną szansę przeżyć przygodę życia, oderwać się od codziennych obowiązków, poznać świat i nowych ludzi, zasmakować nieznanych potraw, przeżyć dreszczyk emocji, sprawdzić się w nowych nieznanych okolicznościach ale i zintegrować z grupą.

Wypoczęty i zmotywowany pracownik naładowany pozytywną energią po podróży motywacyjnej chętniej i efektywniej realizuje powierzone zadania. Uaktywnia potencjał kreatywności, angażuje się w sprawy firmy i zaraża energią otoczenie.

Incentive w naszym wydaniu to podróże po najdalszych zakątkach świata (Ameryka Południowa oraz Północna, Afryka, Europy), zorganizowana eksploracja miejscowych atrakcji turystycznych i aktywny wypoczynek wykorzystujący lokalne ukształtowanie terenu (wyprawy wysokogórskie, spływy kajakowe, wycieczki w głąb dżungli, offroad). Wraz z przewodnikami oraz pilotami wycieczek dokładamy wszelkich starań by każdy dzień wyjazdu tworzył niezapomnianą historię. Cel i czas trwania podróży oraz forma zaplanowanych aktywności są konsultowane na etapie przygotowywania programu i ściśle odpowiada potrzebom oraz możliwościom sprawnościowym uczestników wyjazdu.

Motywujemy i pobudzamy do działań!

Korzyści z imprezy

  • Integracja Zespołu 99% 99%
  • Niesamowite Przeżycia 99% 99%
  • Wyjątkowe Miejsca 99% 99%
  • Nowe Umiejętności 80% 80%

Myślisz, że integracja zespołu to bułka z masłem? Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia. Zabierz swoich pracowników na incentive i poznaj mocne atuty swojego zespołu w trakcie niezapomnianych wypraw eksploracyjnych po najdalszych zakątkach świata.

Niezapomniane wrażenia i emocje sięgające zenitu – więcej korzyści z wyprawy poznasz osobiście na miejscu.

Agnieszka Liana

Agnieszka Liana

Event Manager

e-mail: aliana@mte.pl
tel : +48 606 109 398

Chcesz otrzymać ofertę? Napisz do nas!

↓ Zaznacz zgodę

↓ Zaznacz zgodę

12 + 4 =