Pokazy & Szkolenia Ratownictwa Medycznego

Niezależnie od tego czy planują Państwo kameralny bankiet czy też wielką jubileuszową galę dołożymy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas wydarzenie było pełne niezapomnianych wrażeń zarówno dla Państwa, jak i zaproszonych Gości. Gwarantujemy dokładną realizację wizji klienta, dodatkowo wzbogacając ją o nasz pomysły.

Wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez, rozbudowane zaplecze techniczne i personalne oraz szerokie znajomości pomagają nam w radzeniu sobie z każdym problemem i nieprzewidzianymi okolicznościami.

Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu osiągamy możliwie najwyższą jakość realizacyjną. Nasze projekty to przede wszystkim ludzie kreatywni, pełni pasji i energii, którzy każdy nowy projekt traktują jak ogromne wyzwanie i do jego przygotowania podchodzą z pełnym zaangażowaniem – czego wynikiem jest realizacja na najwyższym poziomie.

Szkolenia z zakresu ratownictwa medycznego przeprowadzamy dwuetapowo. W pierwszej części przekazujemy uczestnikom wiedzę teoretyczną z udzielania pierwszej pomocy. W drugiej części grupa opuszcza aulę szkoleniową by pod czujnym okiem ratowników sprawdzić poziom przyswojonej teorii medycznej na gorąco podczas symulowanych w terenie wypadków i akcji ratowniczych. Praca zespołowa (team-building) w terenie jest również świetnym sprawdzianem integracji grupy, która musi się zmierzyć z nowymi zadaniami wymagającymi szczególnego zaangażowania, współpracy i organizacji.

Nasze szkolenia i pokazy są przygotowywane przez doświadczonych ratowników medycznych, którzy na co dzień pracują w ratownictwie specjalistycznym (górskim, wodnym, z powietrza). Znają od podszewki środowisko, w którym pracują i dokładnie diagnozują zagrożenia czyhające na uczestników wypraw czy też amatorów sportów ekstremalnych.

Podczas symulowanych akcji ratowniczych nasi ratownicy chętnie dzielą się również cennymi wskazówkami dotyczącymi orientacji i przetrwania w terenie w ekstremalnych warunkach pogodowych.

By być zawsze gotowym do pomocy!

Korzyści z imprezy szkolenia z ratownictwa

  • Integracja Zespołu 85% 85%
  • Niesamowite Przeżycia 90% 90%
  • Wyjątkowe Miejsca 65% 65%
  • Nowe Umiejętności 90% 90%

Wzbudź wśród swoich podwładnych poczucie odpowiedzialności za zdrowie i życie drugiej osoby. Zabierz ich na szkolenie ratownictwa medycznego z prawdziwego zdarzenia i daj impuls do działania.

Symulowane w terenie akcje ratownicze pozwolą oswoić strach i przyswoić w praktyce prezentowane techniki ratownictwa medycznego.

Jarosław Botor

Jarosław Botor

Email: jbotor@mte.pl
Tel. 602 710 506

Chcesz otrzymać ofertę? Napisz do nas!

↓ Zaznacz zgodę

↓ Zaznacz zgodę

8 + 2 =