Referencje dla More Than Explore

Poznaj opinie naszych zadowolonych klientów, dla których przeprowadziliśmy imprezy. Mamy na swoim koncie setki wydarzeń, organizowanych w sumie dla blisko 200 różnorodnych firm. Są to zarówno znane na całym świecie międzynarodowe przedsiębiorstwa, ogromne ogólnopolskie firmy, jak i małe lokalne biznesy. Potrafimy działać elastycznie, zgodnie z możliwościami wszystkich naszych klientów, co przekłada się na nasze wysokie oceny. Poznaj je!
Dziękujemy za przeprowadzone konkurencje i słowo doradcze w trakcie tworzenia programu szkoleniowego i rekreacyjnego, które uczyniło nasze spotkanie jednym z najlepszych, a na pewno najciekawszych.
HORTEX S.A.

Rekomendujemy More Than Explore, jako pomysłodawcę i organizatora wymagających animacji w Centrach Handlowych.
AUCHAN POLSKA

MTE jest załogą z profesjonalnym podejściem do klienta poczynając od przygotowania oferty, poprzez realizację oraz zamknięcie. Firmę i jej sukces tworzą ludzie. I tak też w firmie MTE załoga: młoda, otwarta, doświadczona w event menagemencie i w sportach ekstremalnych, wkłada serce i w pełni angażuje się w realizowane projekty.

 

ECOLAB

Zobacz list referencyjny, Otwórz PDF

To, co proponują, faktycznie realizują, ale jednocześnie zachowują elastyczność i na bieżąco dostosowują do zmieniających się potrzeb grupy. Dzięki temu, nasz wyjazd do Słowenii był fantastyczną nagrodą i niezapomnianą przygodą.

 

BOSCH

Zobacz list referencyjny, Otwórz PDF

W imieniu pracowników WASKO S.A. I zaproszonych gości biorących udział w obchodach jubileuszu 25-lecia działalności naszej firmy, pragniemy serdecznie podziękować. Otwartość i życzliwość pracowników Waszej firmy opiekującej się dziećmi w czasie zabaw, czy obsługujących punkt informacyjny oraz sprawna organizacja pomogły uczynić jubileusz WASKO S.A. Wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci jego uczestników.
WASCO

Zobacz list referencyjny, Otwórz PDF

Firma More Than Explore przygotowała dla firmy Philips oprawę spotkania integracyjnego dla 150 uczestników z 6 krajów. Program zadwolił nawet najbardziej wymagających, doświadczonych wieloma wyjazdami integracyjnymi pracowników; dla wszystkich był wielkim zaskoczeniem, wyzwaniem i możliwością spędzenia czasu w sposób tak różnych od dotychczasowych znanych „zabaw” integracyjnych.
PHILIPS

Zobacz list referencyjny, Otwórz PDF

Obiecana przyjazna atmosfera panowała od pierwszych chwil spotkania i…pozostała już na zawsze. Zapewniana wszechstronność działań dała znakomity efekt w postaci połączenia celów szkoleniowych i integracyjnych wyjazdu. Wysoki poziom bezpieczeństwa i profesjonalizmy – tak możemy podsumować firmę MTE z którą mieliśmy okazję współpracować.
PKP Cargo Service

Zobacz list referencyjny, Otwórz PDF

Pragnę podziękować za profesjonalne przygotowanie spotkań z klientami „Octoberfest” oraz z okazji „Dnia Kolejarza”, a także wieczornej części międzynarodowego spotkania „emmR 2014”. Naszą rekomendacją jest zadowolenie naszych Gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz ich pozytywne opinie na temat każdego ze spotkań.
DB SCHENKER

Zobacz list referencyjny, Otwórz PDF

Klienci

Poznaj wybranych Klientów, z którymi współpracujemy przy eventach.

Zobacz Pozostałych Klientów
adamietz_big alior_bank_big almisolutions_big aluminium-konin_big arpanel_big arpex_big asseco_big auto_partner_big autopodróznicy_big brenntag_big bph_bank_big bosch_big bmp_big bleck&pollitzer_big biprohut_big berner_big berga_big canea_dekoracje_big centuria_hotel_big ch_korona_kielce_big crh_klinkier_big danone_big dhl_big diebold_big eltomont_big elpol_big el_plus_big efl_big dsd_bytom_big ecolab_big dka_trening_big drq_big ems_big ericpol_telecom_big ericsson_big excite_big exim_turis_big famur_big flor_profile_big fm_logistic_big hive_big havas_media_big goforadventure_big gliwice_um_big geiger_big ge_money_bank_big fresh_logistics_big formula9_big horyzont_big hosch_big hotel_diament_big hotel_hugo_big hotel_podkowa_big hpr_big huf_big idc_big kimberly_clark_big karmann_big johanson_electric_big isover_big inter_cars_big interia_pl_big inkaso_big imgo_public_relations_big kociarz_hotel_big kompania_weglowa_big ks_gornik_zabrze_big landis+gyr_big lewicowy_odłam_krystynki_big lukas_bank_big luxmed_big madej&wróbelt_big magna_mirrors_big mastrefoods_big mbank_big mc_kinsey_company_big medicover_big metso_big mirola_big mittal_big okapol_big oasis_tours_big norauto_big nex_bud_big multibank_big mtl_asco_big mostostal_big mobiteam_big omnivent_big opel_kanclerz_big opinion_big orzel_surowce_big panorama_firm_big papc_big plastic_omnium_big play_big plaza_center_big pmt_big pol_stal_big polkomtel_big poltarex_big powen_big rockwell automation_big roca_big real_big raiffeisen_bank_big raben_big quiero_events_big quehenberger_logistics_big pzu_big saint_gobain_big sandvik_big shell_big sordrew_big sosnowiec_um_big ssab_big sun_big super_fi_big tamtron_big tata_steel_big teb_edukacja_big tee_big tempo_big tibnor_big tjx_big warszawa_um_big wago_big voith_big utex_big turgliwice_big tsl_silesia_big wasko_big western_union_big wincor_nixdorf_big wojnarowscy_big zabrze_um_big zero_g_big

Możemy coś dla Ciebie zrobić?

Skontaktuj się! Nasi konsultanci  przygotują ofertę na przeprowadzenie imprezy firmowej do 24h!