Wyprawy Wysokogórskie & Eksploracyjne

Ciekawość ludzka nie zna granic – to właśnie ona kieruje nas na trudnodostępne szlaki, każe poszukiwać rozwiązań dla napotkanych trudności, motywuje do osiągania zamierzonego celu, ale uczy też szacunku do sił natury. Im wyżej, głębiej, dalej, szybciej docieramy do celu tym krew w naszych żyłach płynie szybciej a wysoki poziom adrenaliny w organizmie dzielnie dotrzymuje nam kroku dopingując do jeszcze większego zaangażowania. Docierając do celu ogarnia nas szczęście i refleksja, że było warto a niezapomniane emocje i malownicze krajobrazy rekompensują nam w nadmiarze podjęty trud i wysiłek.

Organizujemy wyprawy wysokogórskie oraz inne wyprawy eksploracyjne po najciekawszych zakątkach Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Europy i Azji. Uczestnicy naszych wypraw chętnie podejmują wszelkie wyzwania pokonując własne uprzedzenia, słabości i strach przed nieznanym. Wraz z uczestnikami naszych wypraw dotarliśmy do amazońskiej dżungli, podziwialiśmy imponujące widoki z wierzchołków sześciotysięcznych szczytów górskich, sprawdziliśmy osobiście wartkie nurty andyjskich rzek, przemierzyliśmy trudne szlaki lądowe samochodami terenowymi za każdym razem przekraczając ludzkie ograniczenia.

Wspólna przygoda to również niepowtarzalna szansa na integrację grupy, która poddana niecodziennym wyzwaniom musi wspierać się na każdym kroku i efektywnie współpracować.

Oczywiście wyprawa wysokogórska czy też uprawianie innych ekstremalnych sportów wymaga odpowiedniego przygotowania, zaopatrzenia w niezbędne zaplecze techniczne i sprzętowe, przeszkolenia oraz zachowania wszelkich środków ostrożności. Zabierając Państwa na nasze wyprawy gwarantujemy pełen profesjonalizm, bezpieczeństwo oraz opiekę doświadczonych ratowników górskich i instruktorów alpinizmu PZA.

Korzyści z imprezy

  • Integracja Zespołu 99% 99%
  • Niesamowite Przeżycia 99% 99%
  • Wyjątkowe Miejsca 99% 99%
  • Nowe Umiejętności 99% 99%

Tyle wiemy o sobie ile nas sprawdzono. Nagła zmiana otoczenia i zadań do realizacji może wywoływać różne skutki adaptacyjne. Ekstremalna wyprawa eksploracyjna to szczególny rodzaj testu na osobowość i pokonywanie własnych słabości. Czy Twój zespół poradzi sobie w nowej roli?

Wyjazd z MTE obnaży całą prawdę.

Jarosław Botor

Jarosław Botor

Email: jbotor@mte.pl
Tel. 602 710 506

Chcesz otrzymać ofertę? Napisz do nas!

↓ Zaznacz zgodę

↓ Zaznacz zgodę

11 + 6 =