W związku z licznymi zapytaniami i rosnącym zainteresowaniem ze strony osób indywidualnych naszą ofertą wyjazdów eksploracyjnych podjęliśmy decyzję o stworzeniu nowego projektu skierowanego właśnie do Was.

                                                                           🔴 MTE Adventure Club 🔴

Celem PROJEKTU jest odkrywanie świata, ze wszystkimi jego urokami, pokazanie że nawet podczas krótkiego i intensywnego wyjazdu – zgodnego z misją i charakterem MTE – można poznać ciekawe miejsca, wycisnąć z nich, to co najlepsze i przeżyć przy tym niezapomnianą, dynamiczną przygodę…kawałek takiego świata chcemy Wam pokazać! ?

W proponowanych przez nas programach nie zabraknie emocjonujących raftingów, wypraw w wyjątkowe rejony górskie, białego szaleństwa na najbardziej atrakcyjnych europejskich stokach, szkoleń lawinowych i skitourowych czy malowniczych krajobrazów pokonywanych rowerem.

Podróżujemy w kameralnych, kilkuosobowych zespołach w miejsca, które przez lata naszej działalności stały się nam bliskie i w których sami czujemy się dobrze. Nasze wyjazdy, to nie tylko wyjątkowe pod względem krajoznawczym miejsca, ale przede wszystkim możliwość spróbowania swoich sił w sportach przestrzennych i aktywnościach podnoszących niejednokrotnie poziom adrenaliny. To okazja, aby udowodnić samemu sobie, że strach i ograniczenia tkwią jedynie w naszych głowach i można je przezwyciężyć.

LINK DO GRUPY

                                                                 ZAPRASZAMY!!!!!