COMBAT – PROGRAM SURVIVALOWY

Sztuka przetrwania to rodzaj aktywności skierowanej na gromadzenie wiedzy i umiejętności związanych z przetrwaniem w warunkach ekstremalnych.

Z dumą i radością przedstawiamy nasz autorski blok szkoleniowy i aktywności taktycznych pod wspólnym tytułem BLACK OPS. Obejmuje on szeroką tematykę z zakresu działań CQB (Close Quarters Battle), SERE (Survival, Evasion, Resistance, Escape),pierwszą pomoc przedmedyczną, szkolenia nawigacyjne i radiowe, survival morski, taktykę zieloną i szkolenia dla osób udających się w rejony zagrożone konfliktami zbrojnymi. Wszystkie zagadnienia przełożone są na specjalistyczne, teoretyczne i praktyczne bloki szkoleniowe w formie symulowanych operacji specjalnych.

Naszym największym atutem jest profesjonalna kadra złożona z ze szkoleniowców i operatorów jednostek specjalnych GROM i Formoza oraz żołnierzy Batalionów Desantowo Szturmowych po misjach w Iraku i Afganistanie.

Uczestnicy naszych zajęć otrzymują ogromną ilość informacji praktycznych i zdobywają realne umiejętności przydatne w reagowaniu na sytuacje kryzysowe mogące zaistnieć w życiu prywatnym.

Zapraszamy serdecznie!