Bezpieczeństwo to zawsze największy priorytet w naszej agencji. Zapraszam do profesjonalnie zaprojektowanych i prowadzonych szkoleń z udziałem pierwszej pomocy, opartych na praktycznych działaniach. Naszym nadrzędnym celem podczas prowadzonych zajęć jest wypracowanie w uczestnikach bezwarunkowych odruchów, które w będą w stanie wykorzystać w trudnej i zaskakującej sytuacji związanej z zagrożeniem życia lub zdrowia.

Zajęcia zaprojektował i zazwyczaj prowadzi Jarosław Botor.

Jarosław Botor – człowiek dzięki, któremu nasz projekt ma  unikalny charakter – ratownik medyczny Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i GOPR, a także instruktor ratownictwa górskiego. Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Na stałe wpisany w historię polskiego himalaizmu jako uczestnik Narodowej Zimowej Wyprawy  na K2 oraz kierownik akcji ratowniczej na Nanga Parbat, która odbiła się szerokim echem  w polskich
i  zagranicznych mediach i została doceniona za bohaterstwo uczestników. Odznaczony m.in. Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski i Krzyżem Kawalerskim Legii Honorowej.