Najważniejszą cechą tej gry jest pełna integracja uczestników, która bierze się ze wspólnego rozwiązywania zagadek logicznych i zręcznościowych pod presją uciekającego czasu. Scenariusz wymaga zaangażowania w historię oraz często nieszablonowego myślenia. Wszystko to jest dopełnione świetnym klimatem zbudowanym wokół rozgrywki.

Drodzy gracze przed Wami niezwykle ważne, ale i trudne wyzwanie. Do zwycięstwa prowadzi Was cykl następujących po sobie zadań, które są ze sobą powiązane w sposób logiczny. Realizacja każdego z tych zadań pozwoli Wam otrzymać elementy, które na końcu połączone ze sobą stworzą to co pozwoli cieszyć się sukcesem. A co ważne – ominięcie bądź niewypełnienie jednego z nich wiąże się z przegraną. Musicie stworzyć mocne zespoły, ponieważ współpraca okaże się tu niezwykle ważna. Wyostrzcie wyobraźnię, wytężcie zmysły i uruchomcie logiczne i kreatywne myślenie. W Waszych działaniach wspierać będą Was

Mistrzowie Gry – lecz musicie zawsze o to ich poprosić. A ich pomoc zostanie odnotowana.
Kierujcie się w wyznaczonym kierunku i uważajcie na pułapki! Pamiętajcie też o tym, że macie na wypełnienie swojej misji określony czas. A zespół, który wykona całą misję w sposób najszybszy i najbardziej sprawny otrzyma nagrodę. Dajcie zatem porwać się przygodzie i ruszajcie po zwycięstwo!

Daj się porwać przygodzie!